Best Life Can Only Happen In Summer

Aš nekenčiu rudens ir dar labiau – žiemos. Man nesvarbu, kad rudenį galima apsiauti gražesnius batus, išsitraukti kietą paltą ar pasidažyti tamsesniu lūpdažiu. Viskas, ko aš kasdienybėje noriu – kad man nieks netrukdytų gyventi darniame ryšyje su savo kūnu, oda ir kad nereikėtų visko komplikuoti šimtu papildomų detalių vien dėl unfortunate gamtinės zonos. Nu jo, ji gera, neturim mirtinai nuodingų vabzdžių, ir vanduo švarus, bet galva ir sierdca nuo tos zonos dažnai liūdi. Įšokti į lauko šlepetes ir išeiti pro duris tą pačią minutę be palto, pirštinių, šaliko, kojinių, kepurės o gal net pėdkelnių (!!!!!!! nekenčiu pėdkelnių, tik ne pėdkelnės!!!!!!) lieka nekomplikuoto gyvenimo etalonu.
Dėl to aš tikslingai laaaabai neskubu apsirudeninti su savo aprėdais. Paltą trauksiu kai jau varvės snarglys. Marškinius po megztiniu ar golfus po švarkais sluoksniuosiu tik kai jau nebeišeis kitaip. Kol kas mano didžiausias kompromisas vėsesniems vakarms – aulinukai. Bet pintos tašelės, gėlių printai, basutės ir linksmi spalvoti smulkūs atostogų papuošalai dienai eis dar 100%. Ir apskritai, kaip gali būti normalu trokšti apsibobutuoti savo noru? Nejaugi atostogų atmosfera buvo tokia žudikė, o atsipalaidavimas spėjo daėsti iki gyvo kaulo? Hell, aš per nežinojimą šiemet atostogavau durnyne, bet net ir ten buvo  ahh ir ooh laiko, nes jūra yra mano tikrieji namai, joje aš linkusi praleisti po kelias valandas per dieną (fun fact – ar žinojot, kad jūros vandenyje yra nemažai magnio, kuris per prakaitą ir odos poras padeda pašalinti kortizolio perteklių, dėl to jūs jame fiziškai atsipalaiduojat, norit to ar ne?). Tai darau prielaidą, kad bailiai ir ryšio su savim neturintys liežuviais plaka vasaros naivumą, nuobodumą ir nuspėjamumą. Patys kalti. Man puiku ir ištuštėjusiame mieste, ir žaižaruojančiame vandeny šalia kitų iš to miesto pabėgusių turistų.
Nesidėliosiu nieko rytojui, nes vėl griebsiu pirmą maikę nuo pakabos su pirmu sijonu arba šortais, be be be.

Marškinėliai – Lindex,
Sijonas – iš blusturgio,
Batai – Maison Margiela,
Rankinė – Love Moschino,
Akiniai – Quay Australia.

 

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. As rudeninis paukstis rudeninis

    Su požiūriu nesutinku kardinaliai 😀 Vasara man yra prakaito upių, visur brukamos šlykščiausios pasaulio sriubos, ilgam stringančių darbų, mirusio kultūrinio gyvenimo ir dėl pastarosios priežasties smarkiai smunkančio IQ metas. Kurį būtent sieju su nuobodylomis, nes neįtikėtina, kokiai gausybei žmonių nepabosta trijų mėnesių savaitgalius daryti to paties -ežeras/jūra-šašlykai/aperol-pasideginkime/pasideginkime plano. Bet agree to disagree, o outfitas niiice!

    • As irgi nemegstu saltibarsciu ir del ju rekaujanciu zmoniu, excessive prakaitavimo, saslykines veiklos, beet siaubingai megstu degintis, skaityti knygas nugriuvusi bele kur ant zoles, literaliai leisti valandas vandeny ir galeti rengtis kuo maziau, paskui i vasaros pabaiga isvis prarasti padorumo ribu pajautima ir kroptopa paversti normalia palaidine po tuxedo svarku, permatomus audinius ignorinti, ir siaip nebenoreti valgyti. Rudens kultura gryzta su kalnu darbu, tai ir yay ir waaaait jausmas 😀

Write a comment