Fancify Your Festivities

Skaitant naują Ikoną, kurioje pati parengiau bombinę Naujametinių įvaizdžių rubriką su lietuviškais selebričiais, akis užkliuvo už tokio intervo. Vienas vienuolis, paklaustas, kaip vertina pasaulietišką Kalėdų šventimą, atsakė: “išorinis pavidalas atvirkščiai proporcingas turiniui”.
So, he’s dissapointed. Nes mes per daug šikaliojam, nuo lapkričio antros pimpinam namus, išleidžiam ketvirčio atlyginimą dovanoms, kad pasijaustumėm geriau dėl savęs ir Galintys, o Jėzų Kristų super žvaigždę kūdikėlį pamirštame. Taip kurstom tą Kalėdų dvasią intensyviai sukdami Christmas edition dainas, maistą ir drinkus, kad pamirštam, dėl ko čia susirinkom.
O aš sakau – cry me a river!
Noriu jus paskatinti Kalėdoms savo autfitus paruošti dar stipresnius, dar intensyviau festive ir puošnesnius. Ir esminis dalykas – ne banalius.
Pradėkim nuo lengvo, familiar apšilimo, kol akys apsipras su forma Ir turiniu.
Žvyneliai – žiemą norisi, žiemą reikia, žiemą tinka, žiemą mylim. Ieškokit naujų žvyneliuotų drabužių ir aksesuarų pavidalų. Arba perspauskit su žvyneliais ir įsivarykit žvynelių diabetą.
sequin
Kitas, jau ausis išūžęs momentas – aksomas. Mažas nukrypimas – labai juokinga, kai tūli lietuviai rašo “velvetas”, nu nes velvetas yra tas dryžuotas aksomas, ir jis dabar tikrai nėra madingas. LOL till I drop iš to velveto.
Taigi, aksomą kategoriškai draudžiu nusaldinti. Jis turi būti karstelėjęs, aštrus. Rūgščias irgi negali būti, nes rūgštį paruošiau ir parodysiu po aksomo. Lady like, punk, arts and crafts, tautinių motyvų, rock-chic, sophisticated boho, heavy. Toks turi būti jūsų kalėdinis aksomas.
Velvet
Toliau pristatau savo mėgstamiausią spalvų derinį ever. Ir skelbiu naujas official kalėdines spalvas nuo šiol (raudona, žalia ir auksine – move over!): rožinę ir elektrinę. Tai yra crazy good electric eclectic intense and fun reikalas. Ir dar: move, parūdijusios, prigesintos spalvos!
color
Getting warmer, eh? Dabar neapsisprendžiu, prie kurios iš dviejų šventinio laikotarpio neįprastybių judėti. Tebūnie tai denimas. DE-NI-MAS. Tai, ką atrinkau, galėtų būti kaip dalis autfito, tai nėra vientisi deriniai ir šiukštu prie džinsinio švarko nesisekit džinsinės apyrankės (girl, are you crazy or something!?). Džinsus suporavę su balta elegantiška pussy-bow palaidine, tuxedo švarku ir priderinę geltono metalo papuošalus turėsit laabai fresh autfitą.
denim
Ir paskutinis, tikiuosi pakelsiantis ne vieną antakį mūsų subtilumo ir moteriškumo ieškančioje, nerandančioje ir besiblaškančioje žemėje – lateksas. Jis yra velniškai puošnus. Gali būti lakuotos odos kelnių, trench’o arba net peplum golfo pavidalu. ‘Cause life is for living. Ir ten Isabel Marant apyrankė, ne diržas. Lakuotas diržas yra kind of uncool, todėl jo čia nematot. Ir tos pailgos lakuotos juodos delninės, kurias tiek daug moterų turi – net nebandykit sakyti, kad ten jūsų lateksas. Nuo šiol tas delnines galit naudoti kosmetikos šepetėliams arba kokioms morkoms susidėti. Forma tai tinka. O Yeezy Season 3 PVC aulinukai puikiai atrodys su storesnėmis blizgumo turinčiomis kojinėmis. Niekas juk neliepia šalti. Išvis, lateksą derindami su minimalistiniais, švaraus kirpimo arba kaip tik labai mielais, pūkuotais ir megztais drabužiais turėsit šventinę bombą. Bet veide negali būti jokio attitudo, control yourself.
latex
Tai ramaus coundown’o ir susimatysim. Bent jau jūs mane iki Šv. Švenčių tikrai dar pamatysit.

Save

Save

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. ta rožinė suknutė su iškirptu šonu yra to die for!

  2. Fausto Puglisi ji, į gimtadienio norų sąrašą, Kalėdoms gal jau too late

Write a comment