Flamboyant

Aš iki šiol negaliu pasakyti, koks tas mano stilius. Ką aš labiausiai mėgstu ir kas man išvis tinka? Aišku, galiu labai primityviai trim žodžiais visą visko esmę nusakyti, bet taip dingsta tūris, arba paprasčiau – kubatūra. Primityvo ir taip pažarstau kartais pati sau per daug.
Būna tokių bejėgiškų gyvenimo sričių, kaip pavyzdžiui, profesinė, kur viską žinai ir super turbo išmanai, tik negali laisva ranka pritaikyti sau. Čia turbūt visiems psichologams, mokytojams, treneriams, stilistams ir lobistams tinka. Ir gali susivokti tik jau pamatęs tą dalyką gyvame pavidale.
Tai man ėmė ir nutiko lygiai tas pats. Pamačiau ir tik tada supratau.
TopShop Unique SS’16 kolekcija yra apie mane. Flamboyant, more is never enough, Dorianas Grėjus sutinka Courtney Love nuotaika.
Plunksnos ant basučių, garsiai rėkiantys švarkai, kostiumėliai su šortais primenantys šilkinę pižamą, dėvimi dienos metu, kaspinėliai kvadratu, šilkinis siuvinėtas bomberis, kailiniai vasarą ir permatomas šilkas su džinsais – match made in heaven.
Kita vasara tikrai nebus tokia keistai išsitrynusi, persimaišiusi su kedais ir juodom maikėm kaip ši. Nes amuniciją dėliosiu jau dabar. Hell, aš taip rengtis pradėsiu nuo dabar, kad nepamirščiau, ką ten mėgstu, kas ten patinka.
Pirmyn, atsikaskit savo gerąjį save tose ’16 metų vasaros kolekcijose.
Žinau, kažkaip nebe taip.
Nes nebe style.com, o vogue.com.
Save your tears for the beauty of your new shoes.

Bookmark the permalink.

Write a comment