Gera veidmainystė

  • Tea-length sijonai ir stambūs gėlių raštai iš Michael Kors pavasario.

Turbūt jau galvojat, ir visai su nemažu nekantrumu, ką rengsitės atšilus orui. Kuris ir nebuvo taip smarkiai atšalęs šią žiemą (cha!).
Ir jeigu rinksitės gėles ant palto, metallic lygiapadžius, Viktorijos laikų baltas nėriniuotas palaidinukes, storo džinso tiesias sukneles plačiomis, boxy rankovėmis, plius verstos odos „ryžus šortus“ – būsit visai teisi.
Nes panašu, kad šį pavasarį nuklysti į šoną neįmanoma. Šonų tiesiog nėra.
70‘s motyvai, platėjančios kelnės ir A formos trumpos suknelės, lygiapadžiai sandalai, arba labai stora platforma po pirštais basutės – pirmyn!
Taip pamėgtas minimalizmas, švarios linijos ir prigesinta spalvų paletė – pirmyn.
Vyriškų aprangos akcentų mėgėjos – nestabdykit savęs. Kad ir ta vilnonė beretė su kietu snapeliu, ji tik pridės stiliaus taškų. O tiems, kurie jau rėkia – taksisto kepurė, well, taksistai dėvi odines.
Būtina turėti raštuotų drabužių. Ir šįkart, geriausiai, jeigu tai – paltai, švarkai ir puspalčiai.
Dryžiai, gėlės, įmantrūs grafiniai raštai – welcome.
Odinius aksesuarus siūlau šįkart rinktis ne juodus, o ryžai rudus. Tai gali būti jūsų pagrindinis indėlis į 70‘s trendą.
Visko tiek daug ir taip įvairu, kad sunku nepasimesti.
Bet jei pasimesit, paklauskit savo draugų – ar neatrodot juokingai, ir bus aiškiau.
Tik įspėju, kad atsakymai „atrodai kaip gėlių vaikas sukryžmintas su kaubojumi“, arba „kaip Merė Popins su baldų apmušėjo gamybos batais“, „tau tik tų senovinių riedučių betrūksta“, „iš kur gavai tuos mamos džinsus?“, „ar ABBA atvažiuoja į Vilnių?“ nereiškia, kad blogai atrodot.
Tik nepadauginkit perteklinių drabužių ir aksesuarų. Na, tokių, į kuriuos pažiūrėjus pajauti visišką perteklių.
Stay golden!

Bookmark the permalink.

Write a comment