Klientų atsiliepimai


Kiekviena nauja spintos revizija ar apsipirkimas su jumis man leidžia įgyti naujų įžvalgų ir patirties, primena, kokią galią turi tinkantis drabužis. Jūsų dėka turiu galimybę tobulėti šuoliais, o tos pavargusios šypsenos ilgo susitikimo pabaigoje man visada išduoda, kad rytoj atsibus dar vienas naujas žmogus.

 Vilija

XOXO


Mūsų pažintimi labai džiaugiuosi ir esu patenkinta, kad ryžausi Tau parašyti, prašydama pagalbos. Mano stiliaus pasikeitimai akivaizdūs 🙂 Atradau naujų spalvų Tavo dėka, nes anksčiau rinkausi kitokias, ir rūbai būdavo kitokie. Esu patenkinta tuo, kad išrinkai man rūbų stilingų ne iš brangiausių parduotuvių. Kaip profesionalė esi maloni ir šilta, kai reikia konkreti. Visi tavo patarimai man yra naudingi, tiek dėl rūbų, tiek dėl kosmetinės turinio. Nebeišmanau, kaip Tave dar pagirti, žodžiu, mane tikrai įkvėpei keistis. Akivaizdu, kad atrodau geriau, visi Tavo parinkti rūbai tiko, batai liuks, nors iš Zaros už 80lt daug nesitikėjau, jie patogūs, tik juos ir aviu 😀 Nors dėl kai kurių rūbų ir dvejojau, bet dabar tik jais ir puošiuosi kasdien, ir kitų savo nesinori, nors stengiuos ir paderinti. Tikrai turi akį ir jausmą tą…pasitikiu Tavim 100 proc.

Jolita K.


Susitikimas su Vilija buvo viena maloniausių „investicijų“. Apskritai niekada nekreipiau pernelyg daug dėmesio į madą, žinojau, kokius rūbus mėgstu, stengiausi įsigyti dar įperkamą brangiausią reikalingą paltą ar švarką, kartais „darbinius“ rūbus man siūdavo vienas dizaino salonas. Logika paprasta — kokybiškas klasikinis rūbas tarnaus ilgiau, o man tai tikrai svarbu. Nevaikščiojau į madų demonstracijas ar garsių dizainerių šou. Daugybė dalykų man gerokai įdomesni. Vis dėlto vieną dieną pamąsčiau: visada ir visur naudingas profesionalus žvilgsnis ir parašiau Stilius‘oms. Ir tada mano namuose pasirodė Vilija. Ji buvo rami, kruopšti, analitiška ir dirbo prie mano spintos it kokia gydytoja prie ligonio lovos. Daugybė visokių rūbelių, su man tokiais mielais raukinukais , iškeliavo Anapilin. Buvau pasmerkta už potraukį „meniniams“ (Vilijos žodžiai) papuošalams. Griežto nuosprendžio sulaukė ir džinsai (gerai jau gerai, nelabai juos ir dėvėjau). Toje mano spintoje Vilija rado ir gerų dalykėlių. Vienas jų — prieš kelis metus Vokietijoje pirktas tamsus raudonas kardiganas. Tas man labai patiko, bet nebuvau nė karto užsimetusi: nesugalvojau su kuo derinti. Neatsitraukdama nuo spintos Vilija iškart rado jam kelis kompanijonus. Papuošalai, kurie gulėjo nenaudojami, taip pat įsitraukė į žaidimą, ir po trejeto valandų spintoje derinukų padaugėjo mažiausiai tris kartus. Pasijutau tarsi po labai rimto apsipirkimo. Tiesa, buvo ir tikras apsipirkimas. Supratau, kokius džinsus turiu nešioti (dabar visi net akis išpučia mane su jais pamatę, ir nors nieko nesako — esu pagarsėjusi, kaip rūsti ponia! — bet tos akys viską ir taip pasako). Supratau, kad galiu pirkti rūbus dažniau, mat supratau tą dažnai minimą taisyklę, kad verta derinti brangesnius ir pigesnius rūbus. Papuošalai taip pat „surimtėjo“. Nes sako, kad aš esu rimta, ir turiu atrodyti profesionaliai. Na, gal mano galva nuo tų naujų rūbelių naujai dirbti nepradėjo, bet nuotaika labai pasitaisė. Ir patinka visiems, ne tik man. Trys išvados. Pirma. Apsipirkimai pasidarė gerokai malonesni ir supratau, kad galiu dėvėti daug visokių rūbų, į kuriuos anksčiau net nebūčiau pažvelgusi, mat kažkodėl galvojau, jog jie — ne man. Antra. Labai skeptiškai šią mano akciją vertinęs sūnus, įtariai palydėjo mane į Panoramą naujų rūbelių pirkti ir liko sužavėtas. Sakė, — kada nors ir jis prašys Vilijos patarimų. Trečia. Vyras, pamatęs kaip kalnas raukinukais papuoštų rūbelių palieka namus, buvo sužavėtas. Pagaliau… Labai siūlau ir jums. Nepasigailėsite.

Aušra Maldeikienė


Turbūt esu viena iš nedaugelio klienčių, kurią reik aprengti nuo A iki Z visiem sezonam, visom progom – tikras iššūkis bet kuriam stilistui. Vilija to nepabūgo ir labai ryžtingai to ėmėsi. Tikrai nenusivyliau, labai džiaugiuosi ją atradusi ir pasirinkusi, nes ji dirba labai nuoširdžiai, konkrečiai, geranoriškai ir atsakingai. Matosi, kad myli savo darbą, todėl jį puikiai išmano ir bet kokie klausimai apie stilių būna atsakyti, o dvejonės – išsklaidytos.
Tas pats jaučiasi ir žiūrint i jos suformuotą spintos turinį – viskas savo vietoje, neapkrauta, subtilu ir nė vieno daikto, kurio nenorėtum vilkėt arba galvotum, su kuo ir kaip suderint. Ir svarbiausia – viskas taip parinkta, kad viskas tarpusavyje dera!!! Bendravimo su Vilija pasekmė – tvarkinga spinta, koncentruoti apsipirkimai, daugybė naujų žinių apie stiliaus dalykus ir nesibaigiantys aplinkinių komplimentai, kurie tik įrodo, kad pasirinkau teisingai.

Kristina D.


Itin tiksli ir kruopšti, tikra savo srities profesionalė. Po praleisto pusdienio kartu įgijau tiek pasitikėjimo savimi, kad absoliučiai visoms moterims rekomenduoju nors kartą išklausyti, ką Vilija gali pasakyti asmeniškai Jums ir apie Jus.

Daiva Vasiliauskienė


Kaip gera surasti žmones, kurie yra ne tik puikūs profesionalai, su nuostabiu tiek teoriniu, tiek praktiniu bagažu, bet kartu yra spindintys savo deimantais. Viliją pažinau būtent tokią. Puiki savo srities ekspertė ir nuostabi asmenybė. Jos dėka atsikračiau naštos ne tik iš spintos, bet kartu ir iš savo gyvenimo. Viskas tilpo į maišus ir iškeliavo labdarai, pardavimui, draugėms ir dar papildė šiukšlių konteinerius. Vilija padėjo pažinti savo kūną ir suvokti, kas jam tinka ir ko reikia vengti, suprasti, kaip aprengti ne tik savo kūną, bet ir asmenybę. Uždegė šviesą spintoje, batų dėžėje ir sudėliojo pirkinių gaires. Nuostabi patirtis tiek atliekant spintos reviziją, tiek apsipirkinėjant.
Atradau kaip noriu atrodyti, pasitikiu savimi ir žydžiu. Esu fotografė, tad ne tik noriu matyti stilingus, savitus, įdomius žmones savo nuotraukose, bet noriu ir pati tokia būti. Tikiuosi – ir esu.
Ačiū Vilija tau už tai. Neįkainojama dovana.
Skaitau tavo straipsnius, kurie daug ko moko ir įkvepia.
Žaviuosi be galo, Moterie Raketa.

Neringa Keraitienė


Su Vilija susitikau labai konkrečiu tikslu – reikia drabužių!
Mada nesidomiu ir parduotuvės tikrai nėra mėgstamiausia vieta laikui leisti. Tokia paslauga naudojausi pirmą kartą ir… patiko.
Puiki Vilijos savybė – konkretumas. Biudžetas įvardintas, atėjo jau turėdama planą, ko ir kur ieškosime. Jokių „moralų“: „privalu turėti/avėti/vilkėti“, „šio sezono topas“ ir pan.
Paprastai ir suprantamai papasakojo, kokie siluetai tinka mano figūrai, ką ir su kuo galima derinti, kokius spalvinius variantus pasirinkti. Vilija subtili – pasiūlo pasimatuoti tam tikras formas, kurių įprastai nenešioju ir niekada neatkreipčiau dėmesio, tačiau save išvydus veidrodyje, pasirodo, kad vaizdas nenuvilia. Atsižvelgė į mano poreikius ir nebruko jėga, nesiūlė variantų, kurie tiktų, tačiau jausčiausi nekaip (pvz., spalvų, kurios gal ir puikiai atrodo, bet jų nemėgstu ar aukštakulnių, kurie nuostabiai tinka, bet bateliais su tokio aukščio kulnu nepaeinu…).
Tuo pačiu greta jos nesijauti nepatogiai, jei nevartai mados žurnalų ir nenutuoki apie šio sezono spalvas.

Apibendrinant – intensyvus darbas, po kurio nusivarėm nuo kojų, nes figūra nėra ta, kai tinka viskas iš eilės, nors parinkto derinuko taip norėtųsi…..
Vis tik iškeliavau su pirkinių maišeliais abiejose rankose. Garderobas pasipildė drabužiais, kuriuos mielai vilkiu, jaučiuosi patogiai, galiu priderinti prie turimų, o drauge su Vilijos patarimais, rytais vis rečiau kyla klausimas „ką rengtis“??? Spalvos išliko mano mėgiamos, tačiau bendras vaizdas veidrodyje daaaug geresnis. Rekomenduoju skeptikėms, nes Ji Jus gali puikiai pagražinti ir be radikalių pokyčių (aišku, jei jų nenorite). Įsitikinau, kad labai sveika, kai į tave iš šono pažvelgia profesionalas.. Vilija, ačiū!

Vaiva Trepkutė


Turiu prisipažinti, kad nebuvo lengva nuspręsti žengti tokį žingsnį, kaip apsipirkimas su stiliste. Dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tikrai buvo verta.
Po apsipirkimo mano spintoje atsirado keletas nuostabių derinių, dėl kurių esu labai patenkinta. Svarbiausia, jog nauji pirkiniai puikiai papildo ir mano jau kurį laiką spintoje kabančius drabužius, nes aš vis negalėjau atrasti prie jų nieko tinkamo. Telefone turėjau išsaugojusi kelias nuotraukas su nenešiojamais drabužiais ir Vilija davė labai tinkamų patarimų, kurių dėka mano spinta “atgijo”.
Labai patiko pirktis su Vilija. Ji – nuostabi ir tikra savo darbo žinovė. Ji parodė man keletą dalykėlių, į kuriuos nebūčiau pati atkreipusi dėmesio, o pasirodo, jie man tikrai tinka. Gavau daugybę naudingų patarimų, į kuriuos būtinai stengsiuosi atsižvelgti.
Supratau, kad keli deriniai gali atstoti visą spintą ir jau ėmiau laukti atostogų pabaigos, kad kuo greičiau galėčiau pasirodyti darbe su labai stilingai atrodančiais drabužiais.

Vilija, ačiū Tau už Tavo patarimus, profesionalų darbą, gerą nuotaiką, nuostabią šypseną ir kantrybę, kuriuos reikėjo perkantis su mokytoja 🙂

Diana Ga.


Tai buvo geriausias apsipirkimas ever: trumpas, greitas, su aiškiu tikslu, nebuvo begalinio slampinėjimo po vieną parduotuvę, matavimosi iki nukritimo ir galiausiai atėjusio supratimo, kad netinka NIEKAS 🙂
Dar iki mums susitinkant Vilija sudarė must buy sąrašą, parduotuvėse atrinko geriausiai man tinkančius drabužius. Ir, OMG, iš visų jos atrinktų rūbų netiko gal tik kokie 10%!!
Šiandien žiūrint į spintą džiaugiasi širdis. Labiausiai dėl to, kad joje atsirado spalvų, drabužių, pro kuriuos pati parduotuvėje būčiau tiesiog praėjusi ir nuslinkusi prie basic lentynų, nes pačiai apsiperkant taip saugiausiai.
Ir vis dar negaliu patikėti, kad ji tai padarė per geras tris valandas ir sutaupė man marias laiko 🙂
Ta proga – knygą į rankas. Šiandien bus “Juodoji gulbė”, nes juk net ir neprognozuojamus įvykius smagiau pasitikti atrodant gražiai!

Agnė Breikštienė


Su Vilija vykdėme projektą” apsipirkimas su stilistu.
Pirmiausia norisi pasakyt, kad nuo šio žmogaus nueisite  su šypsena ir apimti gerų emocijų. Šiltas, bei profesionalus žmogus!!
Įsigijau drabužių, į kuriuos apsipirkinėdama viena, net nebūčiau atkreipus dėmesio ir tuo labiau paėmusi matuotis. Jie puikiai man tiko ir svarbiausiai – patiko. Vilija atsižvelgia į nuomonę ir nė nemėgina  įsiūlyti to, kas  tikrai nepatinka. Todėl nereikia baimintis, kaip čia gražiai pasakyti, kad “nu šito tai tikrai nesirengsiu”
Esu absoliučiai patenkinta rezultatu.
Tikrai rekomenduoju, nors kartą išmėginti šią paslaugą.  Smagi patirtis, bei ilgai džiuginantis rezultatas!!

Rima. G.


Tiesą pasakius, niekada nesusimąsčiau apie stilistės pagalbą, nes man visą laiką atrodė, kad šios paslaugos skirtos turtingoms ponioms, o ne dirbančioms dviejų vaikų mamoms kokia esu aš. Todėl kai vyras padovanojo man gimtadienio dienos proga spintos reviziją, iš pradžių net nežinojau džiaugtis man ar nelabai. Tačiau pasiryžau, paskambinau ir pasikviečiau Viliją apžiūrėti mano lobyną (prieš tai kažkiek pramėčiau jau visai užsigulėjusius drabužius).
Rezultatas nustebino – mes ne tik sukūrėme iš esamų drabužių naujus derinius (ko ir tikėjosi vyras, dovanodamas man šią dovaną), bet ir sudarėme sąrašą rūbų, kurie galėtų puikiai papildyti mano spintą (ko vyras norėjo išvengti:). Taigi sekantis žingsnis buvo apsilankymas parduotuvėse su stiliste ir išsirinkimas rūbų pagal mūsų sudarytą sąrašą. Galiu drąsiai pasakyti, kad šis būdas ne tik padėjo man kasdien atrodyti vis kitaip (ką iš karto pastebėjo kolegos), bet ir sutaupė man nemažai pinigų iš “pirkinėjimo pro šalį”.
Ačiū Vilija, manau, kad susitiksime dar ne kartą naujo sezono drabužių beieškant!
O neapsisprendžiančioms tikrai labai rekomenduoju bent kartą išbandyti apsipirkti su stiliste. Tegul kiekvienas dirba savo darbą – Vilija savąjį išmano puikiai 🙂

Diana Go.


Laukdamos pavasario, mes visuomet svajojam apie meilę, apie grožį, apie svajonių išsipildymą… Viena iš mano svajonių buvo pavasarį atrodyti gražiau ir šviesiau.
Jau daugelį metų buvau pripratusi rinktis tamsius rūbus, savotiškai slėptis ir netgi mintyse laukti, kada tas pavasaris praeis.. Esu smėlio laikrodžio figūros atstovė, todėl man ilgą laiką, iki kol sutikau Viliją, buvo sunku įsivaizduoti, kad tinka šviesūs ir kitokio stiliaus rūbai, nei pieštuko sijonas su „kažkuo“. Kai Vilija pasiūlė nufotografuoti rūbus spintoje, tai radau tik tokią paletę: juoda, šviesiai pilka, tamsiai pilka, tamsiai mėlyna, ruda (kurios net nežinau kaip derinti), kažkokie neaiškūs raštai… Taip su šūkiu “daugiau spalvų ir šviesos!” atvykau į apsipirkimą. Jei iš ryto ir jaučiau nerimą, tai su pirmu Vilijos apsikabinimu dingo visos baimės. O juk kiekvieną kankina mintis: kaip mane priims, oi, kokia ta mano figūra, o jei rūbai netiks, o jei nepatiks. Sužinojusi kaip vyks apsipirkimas, startavome mano mėgstamose parduotuvėse. Geros emocijos augo kaip ant mielių: buvo neįtikėtina atrasti šviesų lietpaltį iš pirmo matavimo! Atsirinkti pirmas šviesias kelnes gyvenime! Užsivilkti smėlio spalvos mini suknelę, kurią tikrai būčiau pati „praleidusi“! Nustebti, kaip gerai atrodau su odiniu sijonu! Užsidėti stilingus saulės akinius! Taip į mano pirkinių krepšelį sukrito viskas apie ką svajojau ir neišleidau daugiau nei būčiau rinkusi pati, atsitiktinai, negalvojant apie derinius.
Dabar kiekvieną dieną jaučiuosi ramiai ir užtikrintai. Dingo noras atsitiktinai užbėgti į Akropolį ar kitą apsipirkimo vietą ir emocingai “kažką” nusipirkti! Vilijos suteiktos žinios davė stimulą perkratyti savo spintą ir atsisveikinti su seniai dėvėtais ar netinkamais rūbais, batais, aksesuarais.
Ačiū, Vilija, už nerealų laiką su Tavimi, už šiltą bendravimą, įsiklausymą, norų išpildymą ir patarimus! Ačiū, kad  jaučiuosi stilinga, graži ir laiminga!

Virginija U.


Nuoširdžiausiai dėkoju už apsipirkimą kartu! Be galo džiaugiuosi atsidavusi į profesionalės rankas 🙂 Tai buvo pirmas kartas mano gyvenime, kai vienu pirkimu įsigijau tiek daiktų, o nuostabiausia – kad apžiūrėjusi viską dar kartą namie, ne tik nenusivyliau nei vienu iš pirkinių, o dar kartą džiaugiausi gal net labiau. Ir šeima įvertino! Nors, turiu prisipažinti, apsipirkdama viena į kai kuriuos iš Tavo pasiūlytų daiktų, kurie tiko ir labai patiko, nebūčiau net atkreipusi dėmesio… Maža to, su Tavimi parduotuvėse puikiai praleidau laiką, nors iki šiol shopingas man niekad neteikė malonumo. Tikiuosi, kad dar pakartosime tokį naudingą ir malonų žygį.

Sonata K.


Vilijos konsultacija – spintos peržiūra ir asmeninis apsipirkimas – buvo mano dovana vyrui jo gimimo dienos proga.Iki tol drabužių apsipirkimą atlikdavome 2 kartus metuose – užsienyje , atostogų metu vieną pusdienį paskyrę „darbui“, bet už tai vėliau visus metus buvo „ramu“.
Kadangi abu esame gana konservatyvūs – tai ir drabužiai buvo gana monotoniški ir nuspėjami, neutralūs ir saugūs. Balti marškiniai į biurą, tamsiai mėlynas, pilkas kostiumai ir švarko – kelnių derinys, parinktas profesionalų kostiumų pardavėjų. Džinsai ir baltai/mėlyni languoti marškiniai bei pilkas megztinis laisvalaikiui.
Dovaną vyras „priiminėjo“ ilgai –  beveik metus. Tačiau vieną dieną pats susisiekė su Vilija – ir susitarė pirmą  susitikimą – spintos peržiūrą. Didžiausia vyro baimė – dabar viską išmes, nepasiteisino. Spintos valymas ir pildymas vyksta labai produktyviai – į bloknotą surašomi rūbai ir aksesuarai, kurių trūksta deriniui užbaigti.  Deriniai čia pat fotografuojami telefonu ir bet kuriuo momentu „prieinami“.
Antras susitikimas, asmeninis apsipirkimas – vėl baimė viską pirksime Rotušės aikštėje, nepasitvirtino. Kainų lygis aptartas – asortimentas nuo brangesnių prekės ženklų iki greitosios mados. Šeimos biudžetas – atlaikė šį reikalą. Ir svarbiausia, kad tai buvo atlikta greitai, kokybiškai ir su šypsena.
Po Vilijos konsultacijų spintoje atsirado ir naujų spalvų, ir naujų audinių, ir svarbiausia, kad kiekvienas įsigytas daiktas tinka prie jau turimų drabužių arba sukuria bent kelis naujus derinius.
Tai nebuvo konsultacija dėl vieno vakaro aprangos, tai buvo viso įvaizdžio aptarimas – nuo šukuosenos iki batų.

Kodėl rekomenduočiau Viliją:

–          Operatyvumus

–          Koncentracija

–          Nuomonės pagrindimas, o ne primetimas

–          Išsamūs atsakymai į visus klausimus

–          Šypsena

Happy wife, happy life!

Aistė ir Mindaugas Č.


Su Vilija susitikome pavasariui įsibėgėjus su tikslu atsinaujinti. Eilę metų neskyriau dėmesio rūbams, aksesuarams, nes sunkiai priėmiau savo figūros pokytį – per kelis metus vietoj xs/s teko vilktis m/l. Vis kažko laukiau ir tikėjau. O susilaukus dukrytės supratau, kad noriu priimti save tokią, kokia esu, bet su noru būti stilingesne.
Pirmasis apsipirkimas suglumino ir pateikė staigmenų: parinkti ryškūs aksesuarai – raudoni kaip prisirpusios vyšnios bateliai, mėlyna it dangus rankinė, kelių spalvų šalikėliai, pro kuriuos praeidavau eilinio apsipirkimo metu ir pasakydavau “čia ne man”. Atsisakėme rūbų neaiškiais siluetais (ech, o juos dažniausiai ir pirkdavau), atradome universalesnius, labiau derančius variantus, sulaukiau pasiūlymo ir foto pavyzdžių kaip keisti plaukų spalvą, o keleto pasiūlytų rūbų neišdrįsau apsivilkti.
Taip žingsnis po žingsnio įveikėme nelengvą apsipirkimo iššūkį, kuris pareikalavo drąsos įsivaizduoti, kad galiu atrodyti kitaip. Vilijos paskatinta pradėjau asmeninio stiliaus pokyčių kelią: pakeičiau plaukų spalvą, drauge peržiūrėjome spintos turinį, suradome derinius tiems drabužiams, kuriuos buvau nurašiusi kaip netinkamus, sudarėme naują pirkinių sąrašą. Rezultatas pranoko lūkesčius! Šiandien galiu drąsiai pasakyti, kad turiu kuo pradžiuginti save (stilingais rūbais ir noru rengtis). Ačiū Vilijai už spalvas, aiškumą drabužių deriniuose, kantrybę juos sudarant ir naują požiūrį į save!

Roma V.


Būna dienų kaip tyčia kai, pvz., sugalvojus vakarinį outfit’ą pradeda lyti, užeina PMS, todėl nevisai “telpi” į tą rūbą, kurį visą dieną planavai apsivilkti į pasimatymą pritrenkti nerealiu įvaizdžiu ne tik save, bet ir aplinkinius. Kartas “nestovi” plaukai, negelbėja raudonos lūpos,”susikabina” blakstienos, netikėtai per dieną nutrina kojas, ne laiku išsikrauna telefonas ar neužsiveda mašina, o ir taksi vairuotojas neranda, kur atvažiuoti arba tiesiog nulūžta nagas. Žodžiu, BŪNA, pasitaiko, bet nuo Vilijos apsilankymo mano spintoje ir prabėgimo pro parduotuves nebėra trūkstamų detalių, nei dienų, kai neturiu, ką apsirengti!
Merginos, moterys, tikrai rekomenduoju nebijoti, pabandyti ir realiai pamatyti, kokį didelį pasirinkimą mes turime savo spintose, jeigu tik moki derinti!
Vilija, ačiū už žinias, patarimus ir super gerai praleistą laiką! Keep on rolling girl! 🙂

Erika S.


Labai labai džiaugiuosi laimėjusi spintos reviziją su Jumis. Buvo malonu bendrauti ir klausytis patarimų. Patiko Jūsų kitaip parinkti rūbų deriniai, kurių pati tikrai nebūčiau atradusi. Dar didesnis AČIŪ už patarimus ir nuotraukas, ko trūksta mano spintoje ir į ką orientuotis renkantis naujus rūbus, batus, rankines ir net lūpų dažus. Tai man padės sutaupyti laiko ir, manau, atrodyti įdomiau, gražiau. Tikrai įpūtėte naujų idėjų.

Asta. S., Drogo/MaxFactor spintos revizijos laimėtoja


Labas, Vilija, rašau nes noriu padėkot. Aš šiandien dar pilna emocijų, mane labai įkvėpei ir paskatinai būt drąsesnei. To man labai trūko paskutiniu metu. Ačiū, kad buvai ir džiaugiuosi, kad teko pabendrauti!

Emilija L. Ž.


Labai džiaugiuosi, kad susikaupiau ir parašiau dėl spintos revizijos!
Iš blog’o ir IG buvau susidariusi įspūdį apie tave ir jis visiškai pasiteisino – esi atidi, profesionali, puikiai supranti, ką darai, įsiklausai ir patari (vis dar pasakoju draugams apie sugriuvusią senelio diržo teoriją :D), bet svarbiausia man visgi pasirodė inteligentiškumas. Mada man yra įdomi, tačiau tikrai ne visato centras – vien mintis, kad kelias valandas reiktų kalbėtis tik apie brand’us ar naujausius modelius, nes temų daugiau nėra, gives me chillz 🙂 O tau tikrai esu dėkinga už patarimus ir už malonų visą procesą.

Su linkėjimais, Ugnė D.

Comments are closed