Liquid legs

Proporcijos ir apimtys. Tie du dalykai visada neduoda ramybės dėliojant autfitą. Jeigu “nedadarai”, tada ir atrodo pusiau. O jeigu pataikai (prireikia kelių diskusijų su savim, o kas jeigu, ir kaip, jei taip?), tada būna bazinga-wow!
Mano dėmesį visada prikausto arba labai lakoniški ilgiai ir labai lieknos kojos, arba dramatiškos proporcijos mini-maxi, arba viskas labai labai ilga ir tarsi be pabaigos. Būna dar boxy maxi, kaip The Row estetikoje, kai modelis atrodo toks mažas, gležnas, apkrautas sunkiais tikslingai ir depresyviai, bet itin intelektualiai per dideliais drabužiais su prudentiška intencija (mind comes first, kūnas – po to). Bet būna ir tas geras, kūno kontūrus laikinai ištrinantis ilgis ir perkonstruotas siluetas (kaip Haider Ackermann ir Tildos Swinton autfitai). That’s what I was aiming for.
Šitą įvaizdį vadinu liquid legs. Nes jos tiesiogiai atrodo kaip žalia upė. Arba nuolat besikeičiantis efemeriškas ir abstraktus kontūras, net nebe kojos. Bet! Kelnės yra prakirptos iki pat klyno, susiaustos iš dosnaus kiekio audinio. Tai leidžia atsitikti tiems momentams, kai staiga eini nuoga, nes vėjas tiesiog nuneša pseudo drabužį per du metrus į šoną, ir tada tikrai žinai, kad dar ir kaip turi kojas.
Pamiršti, kad turi kūną yra liūdna. Ir drabužiai neturėtų tapti maksimalaus užsimaskavimo ir savęs nuneigimo įrankiu. Pavyzdžiui, šiandien (lauke buvo gal +17) buvau vienintelė sijonuota mergina be pėdkelnių. Seriously? Jums taip šalta, ar čia iš vaikystės mamų grasinimai tebeveikia, kad nušals ir nupus kojos, jeigu išrisengsi iki birželio 1? Ar šventas įsitikinimas, kad pasaulis vertas pamatyti jūsų odą tik kai būsit tam tikro įdegio laipsnio? Ar skutimosi peiliukų trūkumas? Ar tiesiog, tingiu/meh/gal bus šalta? Ir tos balerinos, avimos su tamsiom nailoninėm kojinaitėm. Stop this horror.
Tai siūlau kartais prisiminti savo mieląjį, gerąjį, dailųjį ir patį artimiausią draugą – nuosavą kūną. Tą padaryti galit arba permatomo audinio intarpais, arba giliais skeltais, arba basutėmis vos su dviem plonyčiais dirželiais (come on, nuoga pėda yra dar ir kaip seksualu), arba sujuosiama palaidine su “vaikštančiu” V kaklu, arba nuogomis kulkšnimis.
Nes dabar vyraujantis apsitūlojimo kultas tiesiog žudo.

Kelnės – Zara, odinis švarkas – Zara, palaidinė – Bershka, aukštakulniai – Zara, klipsai – Six, plunksnų delninė – SH, žiedai – Six ir Bijou Brigitte.

Beje, klipsai. How about that?

Bookmark the permalink.

12 Comments

  1. o is kurio sezono kelnes?

  2. Is sio! Jos dabar kabo parduotuvese.

  3. Laiveliai ir nuogos kojos?

  4. stiletto heels ir nuogos kojos

  5. Žiauriai gražu! Ar tokio silueto kelnės rekomenduotinos 42+ dydžiui, ar nebe?

  6. Mei, jeigu ūgis 170+, tada galima, bet svarbu kokia situacija liemens srityje – jis turi bent šioks toks būti. Ir aukštakulniai su tokiom plačiom kelnėm būtini.

  7. Labai tau tinkantis derinukas

  8. o kokia kaina? Cia tobulai mano atostogu bagaza papildytu 🙂

  9. Tiksliai nepamenu, apie 40eur

  10. Kiek laiko dar plackelnes bus madoj?

Write a comment