Livin La Vida 60’s

Kažkas manęs neseniai paklausė:
– Kaip tau labiausiai patinka rengtis pačiai?
Kontekstas buvo apie nemėgstamų spalvų ir dalykų neturėjimą ir negalėjimą turėti iš profesinės pusės.
Visada turbūt įdomesnė yra asmeninė dilema, kur atsiranda mano “man patinka” “aš to noriu” arba “negaliu pakęsti”. Nors ta riba man pačiai yra gerokai išsitrynusi. Neturiu drabužių meilių ir nemeilių (batų tikrai turiu).
Visa mano stilistinė tapatybė sudėliota iš fragmentų, skirtingais laikotarpiais vyravusių pomėgių, mėgstamos muzikos įtakų ir mados laikotarpių-vietovių, su kuriomis tuo metu tapatinuosi.
Jeigu tai būtų psichika, ji ryškiai turėtų šizofrenijos požymių, bet stiliui tas daugialypumas yra stebuklingoji mana.
Niekada nepamatysit manęs apsirengusios uber madingai nuo galvos iki kojų. Turiu galvoje tokią madą, kurią tuo metu ima gvieštis minios maždaug trečiojoje tendencijos stadijoje, kai ji jau beveidė ir nučiupinėta. Pavyzdžiui, jeigu midi bodycon suknelę, nude strappy heels, mauve lūpdažį ir nesveikai putlias lūpas pamėgo kažkas iš Kardashian klano, tikėtina, kad paskui jas seks masės inertiškų pirkėjų, jų tarpe ir bloger’ių, kas paskatins antrinį rato užsisukimą ir taip be galo iki koktumo. Čia dar yra ir neskoningumo faktorius. Arba jeigu senas ir jaunas nusprendė, kad dabar kažkas yra visuotinai ir priimtinai Gražu – tai man kelia tik įtarimą ir to dalyko vengiu kaip ir visų standartinių “gražu”, “teisinga”, “gerai”, “blogai”. Nes apie viską spręsti mėgstu pati.
Dabartinė mano fashion preference kryptis yra garantuotai vyriškų dvieilių švarkų, platesnių kelnių, quirky arba grubių lygiapadžių, trumpų A formos sijonų, 60’s naivumo ir natūralumo + šilkinių pižamų kaip įprastų drabužių stiliaus kratinys. Tai iš dalies diktuoja mano nauja šukuosena, bet aš tam visai neprieštarauju.
Truputį jaučiuos lyg gyvenčiau filme. But it’s a good thing.

Švarkas – Zara, kelnės – SH, marškinėliai – Zara, batai – Anna Baiguera, rankinė – SH, segė švarko atlape ir paltas – ASOS.

Tikiuosi, galiu pažadėti dažnesnius autfitų įrašus. Tikiuosi.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. batukai super mega kūl.

  2. Jie yra nenormaliai mieli ir pavojingai zavus, norisi neadekvaciom aplinkybem juos aveti! Pilnas vaizdas http://cdn-images.farfetch.com/10/80/61/97/10806197_3909671_322.jpg

  3. Nu tiesiog Super gerai! Stilius ir visas tekstas. Mano sirdis dainuoja, kad yra tikrai stilingu ir mada ismananciu zmoniu. Stilisciu, kuriu stilius tiesiog joks ir taip jau labai daug.

Write a comment