Patys svarbiausi kostiumėliai

Ne, tai ne darbui skirti švarko ir sijono. Ir ne sekmadienio mišių.
Atostogų, jūros ir džiaugsmo palydovai – maudymosi kostiumėliai.
Visos jau seniai žinom, kad deginimuisi geriausiai tinka Ievos kostiumas. Ir puiku, jeigu paplūdimys tam draugiškas. Arba jeigu jau tenka kažką vilkėti deginantis, tai būna viena juostelė šen, kita – ten. Nes norim kuo mažiau likusių deginimosi žymių. Ir man nuoširdžiai neįdomu nei kalbėti, nei žiūrėti į tokios paskirties bikinius.
Būtent, tegyvuoja monokinis arba bikinis aukštomis kelnaitėmis. Nes let’s face it, labai maža dalis tobulai ar adekvačiai atrodo straksėdamos su tom dviem juostėlėm. Moters figūra daug dėkingiau ir elegantiškiau išformuojama vientisų maudymosi kostiumėlių arba aukštų kelnaičių.
Ir dar viena priežastis, kodėl labiau mėgstu šiuos – kai atostogauju, dievinu būti ne prie vandens, bet vandenyje. Plaukti, nardyti, plūduriuoti, braidyti, žuvauti plikomis rankomis ir gelbėti skęstančius. Dėl dviejų paskutinių truputį juokauju. O nuolat timpčioti bikinio viršų ar išnerti be kelnaičių po šuolio yra jau tiesiog nebediskutuotina nesąmonė. Been there, done that, didn’t like that.
Važiuojam, pirmieji.
white swimsuits3
Kaip žiemą norisi juodos, odos, burgundiškos, tartano langelių, vilnos ir skydo, taip vasarą norisi baltos, lengvumo, gaivumo ir šviežumo. Balti maudymosi kostiumėliai yra tobulybė. Dar rekomenduoju rinktis kuo švaresnių, aiškesnių linijų, kokybiško pasiuvimo ir minimaliai siūlių turinčius kostiumėlius. Hello, gorgeous.

Pirmas per vieną petį – Lisa Marie Fernandez;
Vidurinis – Zimmermann (jo kostiumėlius aš dievinu amžiais);
Dryžuotas – Bower Swimwear.

Antrieji toms, kam esmė yra tobulas išformavimas, nepriekaištingas ir neperkrautas dizainas. Nes vien išsirengti kartais prireikia valios, o jei maudymosi kostiumėlis įsiręžia 15-oje minkštų vietų arba šviečia iš tolo kaip pinjata, tai nebūna taip jauku.
one piece swimsuits
Su gėle ties centru – Mara Hoffman;
Beige – Balmain;
Baltai juodas su juodu kontūru – Jane Norman.

Tada duoklė bikiniams. Kurie nesmunka, nekrenta ir juose galima eiti popietės miego. Bet geriau būtinai išsimaudyti duše, ir tik tada eiti miegoti. Ir sapnuoti, kad maudaisi ir pamiršai maudymkę.
twopiece
Tobulasis gėlėtas bikinis – Zimmermann (aš sakau, pamirškit La Perlas ir Eres);
Antrasis – Salinas.

Kalbant apie retro stilių, to pritempto, personažinio retro stiliaus aš nemėgstu jokiame pavidale. Jis verčia trūkčioti mano akį, nes yra gana koktus, kvepia nesusipaisymu ir nenuovoka (ir dar kai kuo, bet negaliu to rašyti). Bet kalbant apie kokybiškas, mažas dozes retro vietoje ir laiku, man apsąla širdis. Vientisi maudymosi kostiumėliai tam yra tobula niša.
Retro swimsuits

Aguonų – Dolce&Gabbana (duuh!);
Raudonas su virve – Lisa Marie Fernandez;
Dryžuotas ir burbuliuotas – Dolce&Gabbana.

Ir paskutinis, bet baisiai geras set’as. Jis šildo mano širdį, vėsina akis (nieks nenori, kad jiems šildytų akis, nebent gydytojas skiria tų keistų procedūrų, kai beveik miršti arba anki. Akis reikia šaldyti, kad būtų gera). Bohemiški maudymosi kostiumėliai. Taip, būna ir tokių.

boho swimsuits
Nertas, garstyčių spalvos – Zimmermann (Coolmann);
Dviejų dalių pūstomis rankovėmis (lol) – Lisa Marie Fernandez;
Paskutinis megztas, visi žinom kieno – Missoni.

Jeigų jūsų atostogos kaip mano – rudenį, tai nėra geresnio laiko maudymosi kostiumėlių paieškoms nei dabar. Dubuo trešnių, kompas ir intriga prieš akis.

Swim, baby, swim!

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Bookmark the permalink.

3 Comments

  1. Balti maudymukai man labai gražu, bet labai nejauku gali pasidaryti, kai toks maudymukas sušlampa, jei prieš tai namie duše neišbandytas 😀 Teko keletą tokių atvejų matyti. Bet gal nuo kokybės priklauso?

    • Neįsivaizduoju nuo ko tai priklauso, bet labai gali būti, kad nuo audinio rūšies (ar teisingo, vandeniui pritaikyto mišraus audinio). Norėčiau pamatyt tą keistą sušlapimą 🙂

      • Keisto sušlapimo efektą labai mažina visiška visko depiliacija. O didžiuuuulę juodą dėmę bikinio srityje, maudymukui peršlapus, man irgi teko matyti 😀

Write a comment