Pop! Of Colour

Anksčiau pagaudavau save galvojant ir kalbant kažkaip panašiai: “man labiausiai patinka ryškios spalvos, ryškūs akcentai ir nieko nėra nykiau nei pilkšvos – kakavos – pelenų – smėlio atspalvių visuma”. O kol tai sakydavau pati būdavau ne tai, kad tokia pat, bet iš serijos “pieno atspalvis, tamsi mėlyna, dar šlapio asfalto yra labai spalvoti”. Maža stilistinė kretinė.
Nežinau, kas turi nutikti, kad nuo kalbų pereitum prie realių veiksmų. Ypač kai tie veiksmai yra po truputį kardinaliai pakeisti savo garderobo paletę. Taip, ryškios rankinės ar batai visada buvo mano mylimi, bet mėlyna suknelė?! Nebūčiau ta spalva pasitikėjusi dar prieš gerą pusmetį. Now look at me go.
Maža to, būtent ta mėlynoji Zaros suknelė su klostuota detale nugaroje ir asimetrišku užtrauktuku ant peties yra dabar viena dažniausiai mano sutinkamų gatvėse. Pamoka man pačiai, kad kitą kartą taip ilgai nebegalvočiau.
Ir pamoka jums, kaip labai populiarų daiktą paversti savo, ne dar vienu štampu (kai jau nebėra kur trauktis). Balerinos ir sportbačiai – va kas ją daro nuobodžia. Bet 4 spalvų platforminės basutės storu kulnu padaro tai, ko jai trūko – papildo trokštamą drabužio masę ir apimtį, sukuria puikų kontrastą su mano pačios siluetu. Gana vaikiškas kaklo papuošalas su vaisiais neleidžia stiliui pereiti į per daug rimtą ir nebeironišką režimą. Na tokį, kai vyksta darbas dėl įvaizdžio. Nesegėčiau minimalistinės plonytės grandinėlės su viena raide ar mažu charm’u, ilgų karolių, ar tetulytiško koljė. Nesirinkčiau čia nei vientisos platformos basučių, converse sportbačių ar nertų ilgaaulių (juk tokie vasariški – bhaaa!).
Būtų puiku vaivorykštės spalvų mokasinai, lygiapadės ar aukštakulnės basutės su dirželiais iki kelių, vyriško stiliaus suvarstomi oxfordai, tos sportinės storapadės basutės, open-toe booties, smailianosiai (jeigu į darbą) ir milijonas kitų. Didelės ir mažos rankinės, bet tik ne juodos, dideli ir maži auskarai, bet tik ne lašo formos žydri tilindžiuojantys swarowskiai, ir jokiu būdu ne palaidi ilgi plaukai. Nes kartais palaidi plaukai viską sugadina.
Istorijos moralas: kartais svarbu laiku pagalvoti – ar tai, ką dabar galvoju pirkti, daryti ir rengtis nebus too basic?
Nes jei norisi lygiai to paties kaip visiems, kai yra daug kietesnių, labiau statement ar ironiškesnių dalykų, tai aš nežinau, ar jums dar galima kaip nors padėti, bet ką nors tikrai sugalvosim!

Stay fabulous

Dar kartą prie mano basučių, nes aš dabar esu jų apsėsta
DSC_2137

Suknelė – Zara, basutės – Fratelli Rossetti, kaklo aksesuaras ir mėlyni plaukų segtukai – Tibro papuošalai, rankinė – SH, įdegis – Smiltynė.

Save

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Cia is kurios kolekcijos suknele, t.y. siu metu? O siaip super 🙂

  2. Siu!

Write a comment