On & off santykiai su plačiom kelnėm

Yra tokia tendencija, kuri kartais sukelia visišką pasipriešinimą, o kartais jos poreikis išauga iki debesų.
Bet dažniausiai aš prie jos sugrįžtu ir paapgailestauju, kad buvau nusigręžusi. Plačios arba man suvokiamiau – flare pants.
Kelnes dėviu dažniau ir renkuosi visomis aplinkybėmis mieliau nei sijonus /sukneles. Todėl kelnių trendai renkantis strateginius sezono pirkinius man rūpi labiau negu sijonų ir suknelių naujienos. Kartais net nutinka taip, kad palaidinių turiu mažiau nei kelnių (whaaaat?), tada būna riesta. Taip nutinka turbūt todėl, kad mano torsas yra tik menkos galūnių ir pečių užuomazgos, o ne rimta silueto dalis. Užtat galiu kaip vėliava išdidžiai mojuoti didžiuliais pridėtiniais pečiais, plačiausiais atvartais arba nepadoriu kiekiu audinio sluoksnių ties apykakle, ir atrodau visai normaliai (t.y. panaši į žmogų).
Atgal prie kelnių. Šįkart pripažinsiu akivaizdų dalyką – plačios arba smarkiai platėjančios kelnės yra vienas iš mano mėgstamiausių siluetų. O kartu su ilga ofisine liemene arba lietpalčiu gali sukurti stiprų ir nekompromisinį įvaizdį. Kūno linijos vizualiai nutolsta nuo tikrųjų, o judesiai audinio klostėmis būna atkartojami netiksliai, netikėtai, truputį pavėluotai ir nenuspėjamai.
Šį pavasarį susipažinti su plačiomis kelnėmis teks ir jums. Nes taip jau nutiko, kad pavasaris bus užgriozdintas 70‘s siluetais, kurie tikrai nebuvo nei skinny, nei itin prigludę. Bet, jei galiu taip sakyti – orūs ir be jokios abejonės paliekantys daugiau vietos pačiai asmenybei bei tam, ką turit pasakyti.
Tuo pačiu, ši tendencija primena, kad savo kūną įpakuoti ir pateikti kaip visuotinį pasimėgavimo objektą nėra būtina.
Flare kelnes galėjot matyti ant Celine, Balmain, Gucci, Topshop, MiH, Kenzo modelių. Satino kelnės vakarui, blukinta ir grubiai draskyta džinsų pora dienai – stilių renkatės jūs.
Beje, aukštakulniai su flare kelnėm nėra būtini. Net nevisai rekomenduotini.
Ir pabandykit pašokti kol jūsų kulkšnis gaubia plačios kelnės – nepakartojama tiek vizualiai, tiek sensualiai.

Aš dėviu: Monton kelnes, Bershka švarką, Vagabond batus, Mango liemenę, Gina Tricot marškinėlius, Esprit kuprinę, SH diržą ir pirštines iš blusturgio.

Bookmark the permalink.

Write a comment