Shades

  • Bottega Venetta akiniai

Yra toks atskiras drabužinės ingridientas, kuris lyg ir svarbus kai jį turi su savim, ir ypač svarbus kai palieki/pamiršti/neturi. Turiu galvoj, iš tikrųjų saulės akiniai yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, kai apie visus kitus nėra laiko pagalvoti, arba riešus, ausis ar kaklą puošia kasdieniniai, minimalūs daikčiukai.
Kokie yra jūsų akinių pasirinkimo kriterijai?
Įsivaizduoju, kad visi tai daro bandymų ir klaidų būdu, kai matuojiesi akinius tol, kol randi tokius, su kuriais nesijauti ne savo kailyje.
Aš irgi elgiuosi panašiai.
Renkuosi naujus saulės akinius pavasarį arba rudenį, kai sprendimai nebūna veikiami sezoninės eurofijos sukeliamo impulsyvumo.
Šįkart matuodamasi naujo sezono super hot modelius, eilinį kartą įsitikinau, kad mano supratimo ribos apie tinka/netinka gali plėstis iki begalybės. Ir griežtų taisyklių akinių pasaulyje nėra.
Nes akiniai nėra derintini nei prie drabužių, nei prie amžiaus, nei prie pažiūrų.
Aš atsižvelgiu į: veido formą ir bruožų stambumą/smulkumą, galvos proporcijas; į bendrą tų kelių mėnesių nuotaiką ir į tai, kaip norėčiau jaustis (akiniai man turi padėti tai pasiekti arba prie tokios savijautos priartėti).
Dabar man labiausiai norisi spalvotų detalių, galbūt poliarizuotų stiklų, truputį dramos, bet nesu tikra, ar tradicinė cat – eye forma man dar nėra pabodusi, todėl manau eisiu arba spalvotų stiklų (abu Gucci modeliai), arba ekstravagantiškos formos (Fendi), arba, jei nuspręsiu likti prie subtilių ir klasiškai prabangių akinių, rinksiuosi didžiuuulius Bottega Venetta (oda apipintos kojelės, oh lawd), itin patraukliai stilizuotus mažintus Christian Dior aviatorius arba jau vasaros atostogom kvepiančius Max&Co katininius, nupjauta rėmelio apačia.
Bet kol kas laimi Fendi laužytieji ir Gucci geltonieji.
Negaliu atsiriboti nuo 70‘s ir minties, kad saulės akiniai gali pridėti 50% norimo sukurti personažo.
Motyvas „tiesiog gražūs akiniai“ man iššaukia klaustrofobiją.
Gal pabūsiu klasiška vėliau, kai turėsiu infiltruotis į Florencijos senjorų užmiesčio klubą.
Be to, luxury segmento aksesuarai niekada nepadarys jūsų stiliui nieko blogo, nes net išsišokimai ir sezoniniai stilistiniai ieškojimai yra itin kokybiški ir preciziški.
Į diržą, saulės akinius ir regėjimo akinių rėmelius, rankinę ir batus investuoti tikrai verta.
Sleep on it.

Akvile, ačiū už akinius!

Odinis švarkas Zara, marškiniai Asos, džinsai Zara, skraistė SH, visi akiniai iš SS’15 kolekcijų.

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Tobulos nuotraukos ir crazy akiniai

Write a comment