THIS Close To Basic

Žinot, tuos kartus, kai žiūri žiūri į veidrodį ir vaizdas meh? Viskas kažkaip niekaip, taip pat arba jau matyta tūkstantį kartų. Aišku, geriau atkartoti kokybišką ramų autfitą, negu naują, kitokį, įdomesnį ar ryškesnį, bet į pievas ir klojimus. Bet visada tikslas turi būti rengtis kaip tu, kažkaip vilijiškai ar simoniškai.
Man vilijiškumo suteikia ryškūs ir ekscentriški aksesuarai.
Kvadratinė, tarsi įrankiams nešti pritaikyta ryškiai oranžinė rankinė tąkart buvo Tai. Aišku, ir laiveliai su pom-poms’ais nepatrukdė. Ir didžiuliai saulės akiniai. You get the picture.
Tai tą ir noriu pasakyti. Geriau investuokit į spintos dalį, kuri yra baigiamasis jūsų stiliaus akordas. O visa kita gali būti very basic. Bet geriau tegu taip nebūna iki dugno.
Pavyzdžiui? Jeigu lietpaltis būtų be aguonose skendinčio pamušalo, kurį aš tikrai pasistengiu paflešinti, nemanau, kad būčiau jį priglaudusi.
Tada, kai visi aplink bus basic, reiškia atsidūrėt arba Amerikoj kokiam priemiesty, arba studentų miestelyje, kur nors Vokietijoj.
“Sooo you” – yra didysis komplimentas.

Lietpaltis iš blusturgio, dryžuoti marškinėliai Zara, megztinis SH, kelnės Stradivarius, rankinė Mango (bet gal penkių metų senumo), saulės akiniai Iqonna, gauruoti batyčiai Anna Baiguera, rožinis lūpdažis Bourjois (32 atspalvis). That’s it, folks.

Bookmark the permalink.

Write a comment