TIE klipai Vol.1


Kiekvienas įprotis ar pomėgis turi savo pradžią. Arba tą kažką, kas įžiebė norą pradėti.
Aš užaugau ir suaugau su 90’s ir 00’s muzikiniais klipais, kai dar būdavo labai madinga išrutulioti visą istoriją per maždaug 3 min., kurti ryšius personažus stipriai pasitelkiant įvaizdžio elementus ir dažnai viską kiek pašiepiant. Esu dėl to laiminga, nes išvengiau millenial’ės likimo. Ir užsiauginau jausmą, kad įvaizdžiu gali kurti ir gyventi 50 tarpusavyje nesusijusių gyvenimų, o kiti dėl tokio mano suvokimo irgi tai gali, jeigu nori. Aš galiu padėti tai padaryti, tskant. Tas jausmas telpa į žodį omnipotent.
Vienas iš tokių video, t.y. vieta kur Gwen Stefani talžo piñatas – tyras Emilio Pucci/Roberto Cavalli/Valentino estetikos skleidimasis, kai daug ryškių spalvų buvo It. Ir mexican gangster babe įvaizdis, šito nevalia pamiršti.


Madonnos oriental perversmas ir visas albumas Ray of light po pertraukos – ah-mazing! Pamenu, kaip per pertraukas tarp dviejų fizikos pamokų antradieniais bibliotekoj rydavau visas nuotrupas apie Naują Madonną ir negalėdavau pasisotinti. Nereikia nė sakyt, kad per fiziką man ne Kopernikas būdavo galvoj.


Pop scenos deivės užsitarnavusios tokį statusą ne be reikalo, visi turim bent po vieną guilty pleasure Kylie Minogue (arba Kaili Minolt, kaip vienas radijo laidos klausytojas pažėrė) mėgstamą dainą. Man pirmą kartą pamačius tą choreografiją ant spalvotų rankšluosčių prie baseino buvo ne juokais gera


Stay tuned for daugiau įkvėpimų!

Bookmark the permalink.

Write a comment