What does Effortless Chic really mean?


Pagūglinus ir papinterestinus effortless chic autfitus ar gatvės stiliaus kadrus pasipila tobulu makiažu, idealiai suguldytom glamūrinėm garbanom pasidabinusios ir 15cm aukščio stilettom žygiuojančios fashionistos. Dar smulkmeniškiau pasikabinėjus – mes visi žinom, kad po tomis ultra deep V neck palaidinėmis slypi dvipusė lipni juosta, o super slim siluetas reikalauja nenormaliai didelės motyvacijos ir alinančių pastangų. Nieko bendro su effortless.
Pati frazė yra oksimoronas. Nes be pastangų madinga, stilinga ir elegantiška, na, niekaip nebūsi.
Ir nieko nuostabaus, kad šitas effortless virusas pasklido tarp visų neprancūzių, kurios giliai širdyje save tapatina su jomis. Nes tikrai prancūzei nėra nieko vulgaresnio už pastangų demonstravimą. Kaip Freddie Mercury suokė: “Oh, yes, I’m the great pretender”.
Taigi, aš apibrėžčiau atsainią, savaiminę eleganciją kaip “little to no Seen effort”.
Nes didelės pastangos lyginant kiekvieną klostę, guldant visas sruogeles į vietas, kol pričiostkė atrodo it iš kirpyklos katalogo, kasdien kontūruojant sau tobulą veido ovalą ir tuos išsvajotus bet nelemtus Cara Delevigne vešlumo antakius, visus pinigus kiekvieną mėnesį išleidžiant Naujienoms, nes kitaip smaugia jausmas, kad esi beviltiškai nemadinga, kvepia vieninteliu dalyku – nerimastingumu ir neurotiškumu.
Kodėl visos mados redaktorės ir roko žvaigždės atrodo cool? Nes nedvelkia tuo “viskas turi būti savo vietose, o aš va prisėsiu patempusi pėdutes” nervu ir šaltu prakaitu.
Kaip to pasiekti trimis pavyzdžiais:
1. Viskas labai relaxed, neprigludę, ramu ir ne iškrakmolyta apykakle plius kiek paryšintos lūpos – teisingai.
2. Viskas oversized ir net neaišku, ar po tais drabužiais egzistuoja liemuo ar šlaunys, plius aukštakulniai – taip.
3. Daug nuogos odos vasarą, bet laisvai krentančio trikotažo ir lygiapadžių mules pagalba – oh, yes.
Nepamokslauju ir tikrai netrokštu, kad visos dabar taptumėm effortless chic nuobodom. Man bright bold and beautiful visada bus numeris vienas, ir tai neturi nieko bendro su nepastebimumu ar galų gale, elegancija. Bet persistengti yra tas pats kas persivalgyti – trukdo išsigudyti saiko ir asmeninio stiliaus nuovoką.
Amen.

Bookmark the permalink.

Write a comment