White Unicorn of Peace

Šįkart esu neadekvati. Mano autfitai nesutampa su mano gyvenimo epizodu. But you know what they say, dress for success. Kokie bohemiški ir laisvi yra mano autfitai, atvirkščiai proporcingas yra mano darboholiškas deadlainiškas periodas.
Dėl to, kad bet kada galiu atrodyti kaip noriu ir mielai tuo naudojuosi, pavyksta išlaikyti sveiką protą. Nes bent jau man drabužiai kalba. Jeigu turėčiau vilkėti uniformą kasdien arba būčiau indiferentiška apsirengimo atžvilgiu, turbūt linksminčiausi daržovės levelio juokais ir siekiais. Nesakau, kad visiems tai turi labai rūpėti. Tik jeigu rūpi, yra labai blogai tai ignoruoti ar pamiršti.
Tai va, šita labai plati suknelė platėjančiomis rankovėmis, kuri atrodo kaip ateivis mano spintoje – aš jai esu truputį dėkinga. Nes padaro mane 30% laimingesne tą dieną, kai nusprendžiu ją vilkėti.
Būtiniausiai paisykit savo sartorial norų, pamirškit visus lietuvių kalbos epitetus “stileiva”, “madistas”, “puošeiva”, nes jie neverti nė Vietnamo dongo (o jie verti tikrai siaubingai mažai).
Ir šopinkitės kūrybiškiau, impulsyviau. Tikrai viską suderinsit. Tik nepirkit per mažų arba kičinių dalykų.

P.S. Dažytis irgi galit pagal savo norus. Aš mėgstu ryškų lūpdažį ir visai (net tušu) nepadažytas akis. Man tai yra enhanced natural beauty. Full Face makiažą pakenčiu tik kai jau labai reikia.

Balta suknelė – H&M (iš nuostabaus autleto Telšiuose, kur patikėkit, iki šiol tebekabo amerikietiško 2 dydžio nuostabi vestuvinė BCBG Max Azria suknelė, o įkainiai – kilogramais (ne, ten nėra padėvėti daiktai). Kur stovi Coach tobulos gladiatoriaus aukštakulnės basutės, prikrauta naujutėlaičių Superga sportbačių, o apie suknelių kiekį, brand’us ir gražumą aš jau nekalbu. Mano H&M ten labiau išimtis, nei taisyklė. Netoli centrinio pašto. Go, find it). Basutės – ASH, akiniai – LIUJO, rankinė – ASOS, lūpų pieštukas – Deborah 24Ore Nr.10.

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Nieko sau. Aš jau maniau, kad mano kaime outletas su krūva COS, Cop.Copine ir panašių šmutkių su etiketėmis, iš tikro šilko ar kašmyro ir kainuojančių 4-10 eurų yra kūl, bet čia išvis nerealu! Man ką tik atsirado skubių reikalų Telšiuose.

Write a comment